Kategorie: Aktuality

Povinně-volitelné kurzy pro učitelské obory

Nabídka povinně-volitelných předmětů, které zajišťuje katedra psychologie, byla pro tento semestr zvýšena. Kapacitu jsme navýšili na maximum. Přesto došlo k naplnění předmětů.

Kapacita odpovídá počtu studujících, ale bohužel proto, že někteří se přihlašují do 3-4 předmětů, ve výsledku není kapacita dostatečná. Bohužel další předměty momentálně otevírat nemůžeme.

Prosím všechny, kdo jsou přihlášeni ve více předmětech, aby přepustili svá místa ostatním.

Zároveň prosím všechny, kterým chybí splnění předmětů a chystají se ke státnicím v lednu, aby kontaktovali dr. Špačkovou (klara.spackova@pedf.cuni.cz). Pokusí se je po domluvě s vyučujícími zapsat nad rámec stávající kapacity.

V letním semestru budeme otevírat další povinně-volitelné předměty z aktuální nabídky, takže všichni budou mít možnost získat dostatečný počet kreditů tak, aby nebylo nutné prodlužovat studium.

Děkujeme za pochopení,

Irena Smetáčková

print Formát pro tisk

Komentáře


, - odpovědět

Dobrý den všem, přeji vám hezký den! Věděli jste, že v České republice existuje webová stránka, která obsahuje všechna platná a fungující online kasina v České republice! Je to pravda, sám jsem tomu nejdříve nevěřil, ale po kliknutí na odkaz - https://www.rosickytomas.com/zahranicni-casin... se všechny mé pochybnosti rozplynuly!

, Games odpovědět

Jako herní nadšenec jsem na tomto webu narazil na recenze a žebříčky nové cz online casino https://ceskeonlinekasina.cz/ v České republice pro rok 2023. Je to fantastický zdroj informací! Podrobná analýza webu a systém hodnocení mi pomohly najít perfektní herní místo. Pokud hledáte informovaného průvodce po českých kasinech, je tato stránka vaším cílem.

, Thank you odpovědět

At https://www.thingstodopost.org/ , you can search for things to do, places to visit and upcoming events happening near you, and from more than 92,000 cities around the world. We have more than 350,000 places to visit, in more than 214 countries, with full information, address, phone, contact and detailed reviews with photos, albums.